MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8321632
nr 832 1632
4 st, 1950-tal
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 juni 2013
kl 19:57:24
250 kr
300 kr
400 kr
450 kr
600 kr
700 kr